خانه ی هنرهای صورتی
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 :: نویسنده : سارا
یک دونه با نخ در جلو رد کنید.

با دومیل سایز ۷،  ۲۶ دونه سر بگیرید.

رج ۱: تمام دانه ها از رو
رج ۲: تمام دانه ها از زیر
رج ۳: تمام دانه ها از رو
رج ۴: یکی از زیر، *( ۳ تا از رو، ۲تا دونه با نخ در جلو رد کنید، ۳ تا از رو) * تا دانه ی آخر ادامه دهید، دانه ی آخر: از زیر.
رج ۵: یکی از زیر، *( ۳ تا از زیر، ۲تا دونه با نخ در پشت رد کنید، ۳ تا از زیر) * تا دانه ی آخر ادامه دهید، دانه ی آخر: از زیر.
رج ۶: یکی از زیر، *( ۳ تا از رو، ۲تا دونه با نخ در جلو رد کنید، ۳ تا از رو) * تا دانه ی آخر ادامه دهید، دانه ی آخر: از زیر.
رج ۷: یکی از زیر، *( ۳ تا از زیر، ۲تا دونه با نخ در پشت رد کنید، ۳ تا از زیر) * تا دانه ی آخر ادامه دهید، دانه ی آخر: از زیر.
رج ۸: یکی از زیر، *( ۳ تا از رو، ۲تا دونه با نخ در جلو رد کنید، ۳ تا از رو) * تا دانه ی آخر ادامه دهید، دانه ی آخر: از زیر.
رج ۹: یکی از زیر، *( ۳ تا از زیر، ۲تا دونه با نخ در پشت رد کنید، ۳ تا از زیر) * تا دانه ی آخر ادامه دهید، دانه ی آخر: از زیر.
رج ۱۰: یکی از زیر، *( ۳ تا از رو، ۲تا دونه با نخ در جلو رد کنید، ۳ تا از رو) * تا دانه ی آخر ادامه دهید، دانه ی آخر: از زیر.
رج  ۱۱: تمام دانه ها از رو
رج ۱۲: تمام دانه ها از زیر
رج ۱۳: تمام دانه ها از رو
رج ۱۴: یکی از زیر، * (یک دونه با نخ در جلو رد کنید ، ۶ تا از رو ، یک دونه با نخ در جلو رد کنید ) * ، تا دانه ی آخر ادامه دهید، دانه ی آخر: از زیر.
رج ۱۵: یکی از زیر، * (یک دونه با نخ در پشت رد کنید ، ۶ تا از زیر ، یک دونه با نخ در پشت رد کنید ) * ، تا دانه ی آخر ادامه دهید، دانه ی آخر: از زیر.
رج ۱۶: یکی از زیر، * (یک دونه با نخ در جلو رد کنید ، ۶ تا از رو ، یک دونه با نخ در جلو رد کنید ) * ، تا دانه ی آخر ادامه دهید، دانه ی آخر: از زیر.
رج ۱۷: یکی از زیر، * (یک دونه با نخ در پشت رد کنید ، ۶ تا از زیر ، یک دونه با نخ در پشت رد کنید ) * ، تا دانه ی آخر ادامه دهید، دانه ی آخر: از زیر.
رج ۱۸: یکی از زیر، * (یک دونه با نخ در جلو رد کنید ، ۶ تا از رو ، یک دونه با نخ در جلو رد کنید ) * ، تا دانه ی آخر ادامه دهید، دانه ی آخر: از زیر.
رج ۱۹: یکی از زیر، * (یک دونه با نخ در پشت رد کنید ، ۶ تا از زیر ، یک دونه با نخ در پشت رد کنید ) * ، تا دانه ی آخر ادامه دهید، دانه ی آخر: از زیر.
رج ۲۰: یکی از زیر، * (یک دونه با نخ در جلو رد کنید ، ۶ تا از رو ، یک دونه با نخ در جلو رد کنید ) * ، تا دانه ی آخر ادامه دهید، دانه ی آخر: از زیر.
رج ۲۱ تا ۴۰: تکرار رج ۱ تا ۲۰
رج ۴۱: تمام دانه ها از رو
رج ۴۲: تمام دانه ها از زیر
رج ۴۳: تمام دانه ها از رو
کور کنید.
قسمت لبه های راست و چپ با قلاب بافته شده.

آموزش بافت کندو,آموزش بافت,آموزش بافتنی
نوع مطلب :
برچسب ها : بافتنی، آموزش بافتنی، بافت کندو، بافتنی برای بلوز و ژاکت، مدل بافتنی، بافتنی شیک، بافتنی مجلسی،
لینک های مرتبط :


درباره وبلاگمدیر وبلاگ : سارا
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 >
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic